Karmalog - numerolog

Marcela Kaulová

KDO JSEM...

Můj život je jak horská túra, kdy jdete krásnou přírodou, za slunečného , ale i sychravého počasí  a přesto máte z cesty radost a požitek.K této cestě patří, že se radujete z přítomnosti okolních stromů, rostlin, zvířat, ptáků, nádherných výhledů do okolí, sluníčka, které Vás hřeje a povzbuzuje jít stále výš a dál.Tak i situace, kdy se zatáhne obloha, je zima, fouká, minimální viditelnost, popřípadě jste promočení, udělá se Vám puchýř na noze, ale přesto všechno jste šťastní, že jste šli a příště jdete znovu.Prožíváte přítomný okamžik.Tak je to i s mým životem, tak jsem došla až sem. Jsem na vrcholu hory a užívám si svobody, výhledu ,prostoru, zářivé energie slunce a především doteku anděla.

Dovolte, abych Vás pozvala vedle sebe, aby jste ochutnali společně se mnou tento dar...

S láskou a andělskými pozdravy Marcela

 

MÉ ZÁLIBY

Mou radostí je tvořivost, práce se zemí a splynutí s ní a nejen to. Při absolvování  Školy alternativního umění v Brně jsem byla pohlcena nejen arteterapií, pod vedením Leničky Singerové, která mi pootevřela dveře k malování a tímto jí děkuji. www.lenka.osoba.cz , ale i učením feng-šuej https://feng-suej.com , o které jsem se zajímala již před nástupem do školy .Čísla a karma, která mne uchvátila natolik, že jsem vystudovala karmalogii u paní Hannah a prostoupením těchto všech učení - energií, které se vzájemně propojují mne jen utvrzuje v tom, že vše souvisí se vším  jako květ života, který má nesmírnou sílu a energii.

                Nově se otevírá škola   www.cestadonitra.cz

S láskou a světlem v srdci Vás vítám na mých stránkách,

 Marcela

 Pozn.Arteterapie je pojem, který v širším smyslu označuje léčebnou metodu uměním, včetně hudby, divadla a tance na pomezí psychologie a pedagogiky.

 "Art - arte" je základ slova pro "umění" a terapie označuje jeho konkrétní léčebnou aplikaci. V užším slova smyslu označuje terapii výtvarným uměním.

*Numeroempatie 2017

*Karmalogie 2015 

*Škola alternativního umění Brno 2012-2014

*Kurz mozaiky - MgA.Magdalena Kracík Štorkánová, ak.mal.

*Sylvova metoda 1995

Život je tanec - pokud ovšem děláte kroky: jeden krok, pak další.

ANONYM