POBYT VE TMĚ I.

V květnu 2015  jsem zažila velice silný prožitek – jako třešnička na dortu – byl východ slunce nad Lysicemi, po 7 denním pobytu ve tmě viz foto.

Pobyt ve tmě jsem dlouhodobě neplánovala, jednoho rána jsem se probudila a věděla jsem, že mám jít do tmy, volala mne má duše, chtěla být jen a jen se mnou…
Jelikož vím, že náhody neexistují, tak jsem po otevření stránek „Terapie tmou“ uviděla Štěpánku a hned jsem věděla, že má „tma“ bude u ní. Ještě týden před odjezdem jsem přesně nevěděla kam jedu, až pár dní před nástupem jsem si zjistila, cíl cesty – Lysice.
Pobyt pro mne znamenal znovuzrození, našla jsem cestu domů – prožila jsem tam mnoho krásného, neříkám, že vše bylo jednoduché, ale vše bylo tak silné a tak prozářeno láskou – boží láskou. Byl to pro mne silný duchovní zážitek. Štěpánce patří veliký dík, je úžasný průvodce a společník – děkuji.
Ráda bych se s Vámi podělila o několik prožitků:
- Tma je úžasná, tak uklidňující, naplňující a hlavně jsem v ní našla – přítele
- Bylo mi odhaleno, že každý z nás má „vnitřního anděla“, stačilo jen otevřít dveře a má duše a srdce prozářila boží láska a světlo seslané skrze mého vnitřního anděla       
-  otevřete dveře svého vnitřního anděla – každý jej ve svém srdci má, vejděte do chrámu svého srdce, najděte dveře, které jsou zavřené a OTEVŘETE jej, vnitřní anděl Vám prozáří celé srdce i duši a toto světlo Vás již bude provázet po celý zbytek života
- Kdy mi bylo sděleno, že lidstvo dojde k „prozření“ až více než polovina lidstva přijme skutečnost, že na prvním místě je vůle boží=vesmírná a pak teprve vůle lidská, v dnešní době se mnoho lidí schovává za boží vůli, ale je to jen prostředek, jak dosáhnout lidského cíle.
- Kdy jsem pocítila něco tak silného, co se nedá popsat – stala jsem se součástí světla, lásky, rozplynula jsem se a byla všude a ve všem, byla jsem součástí Boha a on byl součástí mne, já pocítila „Boží milost“, byl to nejkrásnější okamžik mého života, do té doby byl můj nejkrásnější den, kdy se mi narodila má dvojčátka…, ale toto bylo něco VÍC…./poznámka dnes vím, že narození dětí je stále můj nejkrásnější a nejsilnější zážitek lidský - pozemský, prožitek ve tmě byl pro mne nejkrásnější prožitek duchovní/.
- Kdy jsem cítila, to co jsem do té doby jen říkala, kdy jsem opravdu cítila, že má duše je prozářena čistou nic nežádající láskou, kdy odpuštění – opravdové odpuštění – nejen sobě, ale i druhým bylo tak pohlcující – tak průzračné, slovy se to snad ani nedá popsat.
- Přišly zkoušky a pochybnosti , v ten okamžik jsem věděla, že když dám před sebe ruku, tak ji ve tmě nevidím – ale je tam, tak i Boha nevidím, ale je tam
Přeji každému, kdo se rozhodne pro pobyt ve tmě, aby našel cestu ke své duši a ke světlu :-)

S láskou v srdci, Marcela
 

www.terapie-tmou-u-stedricha.webnode.cz

Anketa

Šli by jste do tmy ?

ano (56)
nevím (33)

Celkový počet hlasů: 89

Velikým a úžasným veledílem lidskosti je vědět, jak se má žít, aby měl život smysl.

MONTAIGNE